• Optiparts Ucho - przelotka 4 mm

Symbol: EX1414

EX1414

6,90 zł
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9,90 zł
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Gdyni 0,00 zł
Orlen Paczka 9,90 zł
Paczkomaty InPost 12,90 zł
Paczkomaty InPost pobranie 14,90 zł
Kurier Inpost 14,90 zł
Kurier DPD 16,90 zł
Kurier GLS 16,90 zł
Kurier InPost - Pobranie 19,90 zł
Nadgabaryt 60,00 zł

Optiparts Ucho - przelotka 4 mm

Opis:
Ucho - przelotka Optiparts o rozstawie otworów 25 mm to wysokiej jakości akcesorium przeznaczone dla klasy Optimist. Wykonana z trwałych materiałów, przelotka zapewnia niezawodne mocowanie w różnych punktach łodzi, wspierając optymalną konfigurację sprzętu żeglarskiego. Idealna do stabilnych połączeń lin i innych elementów wyposażenia.

Specyfikacja:

  • Rozstaw otworów: 25 mm
  • Wysokość: 9,4 mm
  • Katalogowy nr: EX1414

Ucho - przelotka Optiparts to trwałe i funkcjonalne akcesorium, zapewniające niezawodne mocowanie i wytrzymałość.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Wytrzymałość poszczególnych modeli jest dokładnie określona w karcie produktowej – przed użyciem należy zapoznać się z jej treścią, aby upewnić się, że artykuł spełnia wymagania danego zastosowania.

Uwaga: Elementy łączne nie są przeznaczone do asekuracji ludzi, w tym do wspinaczki, alpinizmu, prac wysokościowych ani innych zastosowań związanych z bezpieczeństwem osobistym. W takich przypadkach należy korzystać wyłącznie z certyfikowanego sprzętu przeznaczonego do tych celów.

Pamiętaj, aby zawsze użytkować sprzęt zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić jego bezpieczne i skuteczne działanie.

Dane producenta

Optiparts Marine Equipment B.V.
Krommewetering 61
3543 AM Utrecht
Netherlands

mail@optiparts.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.